Jak pozbyć się takiego bólu po wyrwaniu zęba?

Błagam pomocy proszę!!!!! We wtorek 23 sierpnia miałam wyrywana chirurgicznie osemke. Brałam przeciwbólowe, dwa dni później miałam kontrole i lekarz powiedział ze wszystko się super goi i ze antybiotyk w tym przypadku zbędny. Teraz jest 25.08 i boli mnie, wzięłam przeciwbólowe to przeszło ale mam stan podgorączkowy 37,1 !! Bardzo się boje... infekcji ropnia ze będę cięta na żywca... proszę co robić
KOBIETA, 24 LAT 10 miesięcy temu

Zgłosić się do stomatologa. Po badaniu jamy ustnej lekarz ustali czy istnieją wskazania do zastosowania antybiotyku. Najpewniej z uwagi na podwyższoną ciepłotę ciała będzie taka konieczność.