Jak pozbyć się zalegającej flegmy?

Witam w poniedzialek bylam na dyżurze nocnym w szpitalu z 40stopniowa goraczka i powiekszonymi migdalami. Dostalam antybiotyk na 3 dni jak dobrze pamietam summed (nie mam jak teraz sprawdzic) , na katar spray ktory zupełnie nic mi nie daje, gardimax na gardlo i nurofen ultima. Wzielam juz dwa razy antybiotyk, nic sie nie zmienia oprocz zejscia do stanu podgoraczkowego. Najgorsza jest w tym momencie flegma zalegajaca w zatokach przez ktora nie spie 3 noc. Nie moge niczym nawet na dluzej niz minutę przetkac nosa i oddycham tylko buzia. Woda ze zwykla sola tez nic nie dała. Proszę jak mam sobie pomoc, znowu isc do lemarza lekarza? Albo co kupic w aptece zeby pomoglo. Nie mam juz sil

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie mocna coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie