Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza spluwanie wydzieliny z krwią?

Witam mam 27 lat od kilku dni zdarza mi się splunąć odkrztusna wydzielina z krwia. Nie mam żadnych objawów oslabienia, ani żadnych innych związanych z choroba. Niegdy wcześniej tak nigdy wcześniej nie miałem objawów tego typuu, aczkolwiek jakiś miesiąc temu byłem chory i miałem dość ostry kaszel i przy każdym kqszlnieciu czułem piekący ból w klatce piersiowej i właśnie w tym okresie zdarzało mi się spływać krwią ze ślina odkrztusna. Choroba ustala i myslalem, że to może podrażnienie kratani i dlatego tak się dzieje, aczkolwiek tak naprawdę dziś zauwazylem, że wpłynąłem znów krwią... Czy to możliwe być coś poważnego ?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Chrapanie - kiedy powinniśmy się zaniepokoić?

Wiele osób zmaga się z problemem chrapania, dlatego jest on bagatelizowany. Kiedy jednak ta przypadłość powinna nas zaniepokoić? Obejrzyj film i zapoznaj się ze wypowiedzią eksperta.

to prawdopodobnie banalne krwawienia z nosa po infekcji a wydzielina krwista z nosa spływa do gardła i to ją odpluwasz. Ale przy krwiopluciu zawsze należy dokładnie zbadać gardło ,krtań tchawicę, osłuchać płuca i wykonać przeglądowe zdjęcie klatki piersiowej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy