Jak radzić sobie z problemami z jedzeniem?

Nie wiem zbytnio jak zacząć ..... Hmm no to może tak mam 18 lat ,około 54 kg i 171 cm Bywają dni ze jest ok ale są tez takie gdzie wymuszam wymioty i nie wiem jak przestac.... Dodam ze nie jem dużo ,dzisiaj naprzyklad była to zupa kalafiorowa na skrzydelkach z kurczaka , i około 100 g ziemniaków w niej Proszę doradzcie co robić ,może ktoś napisalby co sie dzieje z organizmem po takich wymiotach i wtedy jakoś zacznę ,,normalnie" myśleć ....

Dzień dobry, warto zarejestrować się do lekarza psychiatry oraz lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania podstawowych badań. Z Pani opisuje wynika , że cierpi Pani na zaburzenia jedzenia. Obecnie bardziej wygląda to na bulimię , jednak od tego do anoreksji jest bardzo blisko. W takich sytuacjach potrzebna jest koniecznie psychoterapia . Proszę nie zwlekać z rozpoczęciem leczenia, skutki nie leczonych zaburzeń odżywiania kończą się tragicznie. Niestety czasami bywają śmiertelne. Najczęściej dochodzi do ogromnego wyniszczenia organizmu. Także warto jak najszybciej zgłosić się do lekarza i poszukać psychoterapeuty.
Pozdrawiam A. Pacia