Jak rozumieć taki zapis w karcie informacyjnej leczenia szpitalnego?

Witam, Bardzo proszę o przetłumaczenie karty informacyjnej leczenia szpitalnego Chodzi i zabie operacyjny niby przekuliny który mialem robiony w 1997r. Mama nie dokońca pamięta ale twierdzi iż to była przepuklina , nacięcie chirurgiczne miałem z prawej strony przy jądrze prawym blizna na ok 5/6cm. Piszę ponieważ boli mnie z drugiej strony tzn. to nie taki ból jak odczuwanie dyskomfortu tak jakbym miał tam jakąs poduszkę, jądra mnie nie bolą , pachwina też nie po prostu czuje ze coś tam uwiera i od czasu do czasu zakóje mnie w brzuchu. Proszę o przetłumaczenie karty: Rozpoznanie: Hydrocoele funiculi spermatici sin. Zostosowane Leczenie: Operatio plastica. 5% Glukoza, 0,9%NaCL, Paracetamol. Pozdrawiam  Lat.26

Szanowny Panie, nie była to przepuklina a wodniak. Co do prezentowanych przez Pana objawów to warto wykonać USG okolicy pachwinowej. Pozdrawiam