Jak unormować poziom glukozy w 37. tygodniu ciąży?

Jestem w37tgciaży i 4,5tyg temu byłam na 1.wizycie u diabetolog, najpierw dieta a po tyg. przejście na insulinę, na wizycie w ost tyg. doktor stwierdziła że waga mi się obniżyła o1,5kg(starałam się bardzo aby jeść aby cukier trzymał się w normach choć miałam problem od początku z cukrem po 1.śniadaniu skakał do140chociaż jadłam mniej wymienników niż przypisanoA i tak był hop)zwiększono mi z3jedn na4 insuliny rano ale nadalto samo jak spróbowałam5to poszedł cukier jeszcze wyżej co robić?Pomóżcie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę. Być może ostatni okres ciąży warto by było spędzić w szpitalu na oddziale ginekologicznym

Proszę na śniadanie jeść orzechy lub migdały, lub pastę budwigową (chudy twaróg zmiksowany z olejem lnianym), oczywiście bez chleba, ale z dodatkiem warzyw. Pozdrawiam