Jak wygląda zabieg wypełniania wiórami kostnymi dziury w kości?
Witam, Jestem po biopsji otwartej kości udowej tuż przy kolanie ,zabieg miałam 04.01.2018 do dziś nie mogę w pełni zgiąć kolana .Po rtg lekarz powiedział że muszę mieć wypełnienie tej dziury w kości wiórkami kostnymi .Moje pytanie jak wygląda taki zabieg i czy to normalne że nie zginam nogi.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna ocena przez ortopede , zależy od wielkości pobranego wycinka i jaki jest jego wynik histopatologiczny