Jak złagodzić ból po zastrzykach Lincocin?

Mam już 7 zastrzyk z lincocin, potworny piekący ból pupy który nie pozwala spać jest nie do wytrzymania. Czy mogę sobie jakoś pomóc? Rozbita kapusta i naprzemiennie woda z sodą niestety nie pomagają! Jeszcze zostało mi 7 zastrzyków. Jestem w stanie zrezygnować.

Witam
Leki domięśniowe niestety charakteryzują się dolegliwościami bólowymi. Może pani spróbować przykładać lód, który działa znieczulająco.
Pozdrawiam