Jak zmniejszyć duszności przy powiększeniu tarczycy?

Witam mam pytanie odnośnie tarczycy. Mialam robione usg tarczycy i wyszlo ze jest powiekszona i sa drobne torbiele. Tsh, ft3, ft4 wyszly w normie. Endokrynolog przepisał mi letrox i jod.Wcześniej mialam uczucie duszenia w gardle po miesiacu brania letroxu przestalo mnie dusic. Jednak jest 3 mies od brania lekow a mnie znowu zaczelo strasznie dusic. Nie wiem co mam robic czy isc znowu do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna ponowna wizyta u lekarza i konsultacja lekarza chirurga endokrynologicznego