Jaką dietę stosować aby schudnąć?

Nie mogę schudnąć. Mam dietę. Jem prawidłowo posiłki, prawidłowy bilans koloryczny a waga trzy miesiące stoi bez ruchu. Do tego dużo się ruszam i ćwiczę. Nie jem fast fodoow, słodyczy, białego chleba, nie smaże ba tłuszczach, nie slodze, pije duzo wody. Jem regularnie,przedtrzegam wszystko. nie miałam problemów z rzuceniem wagi. napady na słodkie ale nie jem, ale przez to czuję się źle, jem dozwolone owoce. Ft4 obniżone i wiele objaw tarczycy, lekarz powiedział że tarczyca ok

Dzień dobry,

przy prawidłowo zbilansowanej dicie nie powinna mieć Pani napadów / ochoty na coś słodkiego. Warto swoją dietę skontrolować u specjalisty - dietetyka. Ponadto warto wykonać pozostałe badania tarczycy.

Pozdrawiam