Jaki powinien być prawidłowy proces gojenia się rany po przeszczepie skóry?

Witam miałem 6 dni temu pobraną skórę z uda na przeszczep łydki , coś to gojenie się wydłuża pielęgniarki owijają tymi bandażami zamiast usunąć stare proszę podać mi prawidłowy proces gojenia

Ale absolutnie nie ma jakichkolwiek standardów co do procesu gojenia się ran po przeszczepie skóry. To całkiem indywidualny proces. Taki proces z reguły trwa około 4-6 tygodni jeśli wszystko przebiega bez komplikacji (np. zakażenia czy niedokrwienia przeszczepu).