Jakie mogą być przyczyny bardzo niskiej wagi u 35-latki?
Witam Mam 31lat.150cm wzrostu,obecnie 35kg. W listopadzie ważyłam 39, w zimie schudłam. Obecnie brak apaetytu, osłabienie, bóle mięśni, bóle głowy, pleców między łopatkami, bóle brzucha, uczucie sytości nawet po niewielkim posiłku, głównie polane słonym sosem. Brak libido, miesiączki regularne ok.3 dni obfite. Moje badania: 21/05/2018 TSH 0,34(normy0,55-4) Ft3 3,9 (3,5-6,5), FT4 11,37 (11,5-22,7) a-TPO 0,23(0-5,61) ACTH 10,27 (7,2-63,3) 11/06/2018 TSH 0,69 (0,55-4) Mocznik 19 (15-37) Kreatynina 0,8 (0,52-1,04) 13/06/2018 TSH 0,81(0,27-4,2) FT3 2,6 (2,04-4,4) FT4 1,23 (1-1,6) USG tarczycy w porządku, tomografia głowy w porządku. Zażywam Novynette, wit D3,B12,Wita-miner,Calperos,IPP40. Co mi jest? Czy to wina tarczycy? Czy kora nadnerczy? Czym jest spowodowane takie wahania TSH w tak krótkim czasie? Pozdrawiam,

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Trudno to ocenić, wyniki badań muszą być zinterpretowane przez lekarza, który je zlecił, z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego. Pozdrawiam!