Jakie są szanse na dziecko u 31-latki?

Witam serdecznie, Mam 31 lat i staramy się z mężem o dziecko. Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy wraz z Hashimoto (w chwili obecnej tsh=1,33 przy Letrox). Stwierdzono u mnie dodatkowo PCOS a hormony mam na poziomie prolaktyna > 610 przy niskim progesteronie 6,17. FSH w fazie lutealnej 6,59 a LH 17,28. Czy istnieje jakakolwiek szansa przy powyzszych wynikaach, ze niedlugo zajde w ciaze (biorac oczywiscie odpowieednie leki) czy jest to raczej dlugotrwaly proces?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się tego przewidzieć , proszę kierować się zaleceniami ginekologa i endokrynologa ( także diagnostyka hiperprolaktynemii)