Jakie wykonać badania krwi przy występowaniu trądziku?

Jakie badania krwi wykonac w kierunku wystepowania trądziku? I w jakim czasie je wykonac ? W trakcie miesiączki, owulacji? Dodam ze zrobilam badanie dzien po okresie ale niewiele i nie wiem czy je tez musze powtorzyc. Dhea-s 645,90 , cholesterol hdl 59 , cholesterol ldl 89, cholesterol calkowity 159, anti-tpo 0,51, fsh 5,19, ft4 1,49, estradiol 92, testosteron 57,34, tsh 1,52, helicobacter pylori 1,0 , helicobacter pylori w kale ujemny, morfologia ok, ob 6, watroba tez w przedziale

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć