Koszmar przy wypróżnianiu po operacji hemoroidów

witam . 10 dni temu mialam operacje hemoroidow 4 stopnia metoda klasyczna ( zewnetrzne i wewnetrzne ) . Przezywam koszmar przy wyproznianiu sie i kilka godzin po . Bol ciagle trwa i jest rowniez zolta wydzielina . Dbam o konsystencje stolca , czesto myje okolice i robie nasiadowki ..... nic nie pomaga ... czy jest jakis sposob zeby zlagodzic bol i jakie symptomy powinny mnie zaniepokoic ? Mam telefoniczne konsultacje z pielegniarka ale ciagle mam wrazenie ze cos jest nie tak ...

szanowna Pani proszę udać się na wizytę kontrolną, bez badania nie jestem w stanie pomóc