Krew po oddaniu moczu a podejrzenie kamicy moczowej

Witam! Po oddawaniu moczu na papierze jest krew. Robiłam badania moczu i wyniki wyszły złe(krew w moczu) byłam na usg lekarz podejrzewał kamień,lecz 4h po wizycie na usg byłam u urologa i powiedział ze jest wszystko w porzadku.Krew dalej sie pojawia,z początku było tylko to po stosunku z partnerem ale teraz jest cały czas.Robiłam cytologię i jest ok,nadżerki tez nie mam.Jestem mama 1,5 rocznego maluszka.Mam tez wszczepiony w rękę implant antykoncepcyjny od roku.Co moze byc przyczyna krwawienia?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Przyczyn moze byc kilka :stan zapane w pani wieku i kamica sa najczestrza przyczyna ,Po za lakami antybiotyk icyclonamina powtorzyc badania w ostacznoesci wykonyuje sie TK lub MRI