Krwiak a pojawienie się ropnej wydzieliny

Witam, po krwiaku który zrobił się po zastrzyku powstał ropień oraz doszło do martwicy skóry. Ropień nacięty, rana jest otwarta i wycieka ropa. Co do martwicy nie wiem co robić, bo dwóch lekarzy mówi, że martwa skóra sama odpadnie. Na chwilę obecną wygląda tak jakby ta martwa tkanka się rozpuszczała a nie odpadała i robi się coraz większa dziura. W ranie pełno wydzieliny.Mojego chirurga nie ma a ból nie daje żyć.

Nie widząc stanu obecnego nie jestem niestety w stanie ocenić sytuacji i zaproponować ew. dalsze postępowanie! Proponuję zgłosić się do chirurga w Klinice Chirurgii! zż