Kto opisuje wynik badania PET?

Kto opisuje wynik badania PET? Czy jest możliwość ponownej weryfikacji badania z płytki? Jeśli tak to do kogo się z tym zwrócić?

Witam serdecznie,

Badanie PET opisuję specjalista medycyny nuklearnej. Czy istnieję możliwość to już pytanie do lekarza medycyny nuklearnej. Sugeruję zgłosić się do Zakładu Medycyny Nuklearnej celem porozmawiania i zapytania o ewentualny opis z płytki.

Pozdrawiam.