Łamanie zębów i białe odbarwienia

Witam mam 24 lata i mam problem z zębami od jakiegoś czasu strasznie mi się łamią i na większości zębów pojawiają się takie białe odbarwienia są to chyba zwapnienia co w takim przypadku robić może o jakieś produkty wzbogacić dietę i jakiej pasty do zębów używać

Powinna Pani w pierwszej kolejności udać się do gabinetu stomatologicznego. Tam lekarz dentysta na podstawie wywiadu i badania zaleci Pani właściwe rozwiązania.

Witam, pani problem może być związany z nadmierną podażą kwasu w diecie. Proszę wyeliminować tymczasowo cytrusy, kiszonki, napoje gazowane typu Cola oraz napoje energetyczne. Problem białych plam na szkliwie może pogłębiać stosowanie past wybielających. W sklepach internetowych bądź aptekach do kupienia są żele remineralizujące szkliwo zawierające wapń i fosfor. Proszę stosować je wedle zaleceń na ulotce. Pozdrawiam