Co można zrobić z takim zębem?

Dzień dobry. U mojego dziecka (obecnie ma 19 mies) wyszły jakiś czas temu "dwójki" w niejednolitym kolorze, a na jednym z ząbków jest ubytek szkliwa. Planuję wizyte u stomatologa, jednak chciałbym się wczesnej dowiedzieć czego się spodziewać, jak naprawia się taki ubytek i co mogę robić profilaktycznie dla ochrony tego ząbka. Dziękuję. Załączam zdjęcie https://files.fm/u/vhegtm67a

Trzeba ocenić w gabinecie i dopiero wtedy przedstawić sposoby leczenia. Jeżeli jest ubytek szkliwa to będzie konieczne leczenie i odbudowa kompozytem (zdjęcie się nie wyświetla).