Leczenie nowotworu a wynik badania TK
Pan dr Zurawski odpowiedzial na moje pytanie dotyczace biopsji wezala. I zapytal dlaczego bylo robione TK. Nie wiem jak odpowiedziec w poprzednim watku wiec pisze nowe zapytanie. Wzrastal marker scc dwukrotnie 30.09 badane powtorka po 2 tyg( rak zlosliwy szyjki macicy, radykalna operacja i brachyterapia, rok po zabiegu i naswietlaniu). Wiec wyslano na TK gdzie wyszlo: obecnosc kilku wezlow chl Potem po ok 4 tyg spadl( w tym czasie silne uczulenie skorne na calym ciele).

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sądzę że wszystkie udzielane tutaj odpowiedzi nie będą odpowiednie ponieważ aby móc tak naprawdę coś powiedzieć należy zebrać dokładny wywiad medyczny, zbadać pacjenta oraz przeanalizować wyniki badań dodatkowych.