Mała liczba neutrocytów u 4-miesięcznego dziecka

Witam proszę o interpretacje wyników mojego syna 4 miesięcznego czy są złe czy coś się dzieje?? WBC-8,77 RBC-4,17 HGB-12,10 HCT-33% MC79,10 MCH-29 MCHC-36,7 PLT-391 RDW-CV-33,50% PCT-0,39% NEUT-12% NEUT-1,05 LYMPH-73% . CO MOŻE ŚWIADCZYĆ TA MAŁA LICZBA NEUROCYTÓW CZY DZIECI TAK MOGĄ MIEĆ Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ ;)

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od sytuacji klinicznej i objawów. Trudno mi się wypowiedziec jednoznacznie. Wyniki nie budż aniepokokju a u dzieci w tym wieku występuje fizjologiczna przewaga limfocytów.