Mikroskopowo widoczne utkanie usuniętego w całości ogniska raka z komórek nerkowych

mam 58 lat 23 pazdziernika przeszłam operację wycięcia guza nerki lewej,Fragment lewej nerki o wym.3.0x3.0x4,0 cm na przekrojach lity białawy guz o maks.wym 1,4cm minimalny margines odciecia 0.1cm.Mikroskopowo widoczne utkanie usunietego w całości ogniska raka z komórek nerkowych typu jasnokomórkowego (RCC-celar cell type Fuhrman G2,pT1a Jakie są dalsze rokowania ile mi zostało życia

Nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości - przykro mi. Doświadczony i odpowiedzialny onkolog nie odpowiada na pytania "ile mi zostało życia?"- BO TEGO NIE WIE NIKT!!! Scenariusz przebiegu choroby nowotworowej jest indywidualny , tzn. u każdego inny! Myślę , że ponieważ nowotwór nie był wysoko zaawansowany i zostął wycięty w całości , czarne scenariusze należy odrzucić i z optymizmem patrzyć w przyszłość! A przede wszystkim - być pod stałą kontrolą lekarza prowadzącego(operującego) , zż