Miłość do nauczyciela

Moja koleżanka zakochała si w nauczycielu.! Co mam zrobić aby ja z tego wyciągnać ponieważ cały czas chodzi bez chumoru i oglada jego zdjecia.! Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie
Bardzo dobrze, że się troszczysz i martwisz o koleżankę. Ma Ona u Ciebie wsparcie, a to już bardzo dużo. Co Ty możesz zrobić, to przede wszystkim być przy Niej. Nie tłumaczyć, że to głupota, ani nie próbować wybijać jej z głowy tego stanu zakochania. Stan zakochania ma to do siebie, że jest stanem przejściowym.
Podejmujcie razem różne inicjatywy, razem wychodźcie gdzieś, np.: na miasto i jak będzie chciała rozmawiać o swojej sytuacji to z nią rozmawiać, ale nic na silę.
Najważniejsze to być z kimś, a nie obok kogoś.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry,

Wystarczy, że jesteś obecna/y, a swoją obecnością dajesz już wsparcie potrzebne Koleżance.
Koleżanka potrzebuje po prostu czasu, żeby poradzić sobie emocjonalnie z tą sytuacją.
Gdyby trwała dużo dłużej, warto zainspirować Koleżankę do rozmowy z psychologiem.

Życzę tego, czego teraz najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.nadej@gmail.com