Możliwość pęknięcia rozpuszczalnych szwów podczas wymiotów

Mam szwy rozpuszczalne i zwykle po laproskopowym usunieciu torbieli obu jajnikow.Zabieg byl 11.08.Problem moj polega na tum czy podczas wymiotow takie szwy mi pekna?Bo wlasnie wymiotowalam dzis i sie boje a wole sie upewnic.

Witam.
Jeśli nie ma żadnych objawów to na pewno nie. Zresztą po otworach laparoskopowych szansa na przepuklinę i pęknięcie szwów jest bardzo mała, jeśli w okolicy pępka nie było poszerzenia szwów. A pewnie nie było. Pozdrawiam i życzę zdrowia