Możliwość zawodowego biegania przy raku tarczycy

Witam. Mam 36 lat. Zdiagnozowano u mnie raka tarczycy brodawkowatego. Jestem po 3 operacjach i leczeniu jodem. Kocham biegać. Chciałbym zacząć biegać zawodowo. Czy będę mogła ? Czy muszę zrobić dodatkowe badania pod katem biegów? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

lekarza prowadzacego! Ja mam za malo danych o Pani chorobie i obecnym stanie zdrowia aby na odleglość wydać autorytatywną opinię! zż