Nagłe szybkie bicie serca

Nagłe szybkie bicie serca wyczuwalne właściwie w każdym miejscu na ciele, mimo 5,7 stężenia potasu, cholesterol 128, stres, czy może mieć on wpływ?

Witam,
Najbezpieczniej będzie zacząć od porady lekarza, którą Panią/Pana zbada i postawi diagnozę. Jeśli lekarz wykluczy problem somatyczny, a podobne objawy wywołują lęk, to zachęcam do odwiedzenia psychoterapeuty, gdyż nagłe szybkie bicie serca plus uczucie silnego lęku mogą wskazywać na zaburzenie lękowe z napadami paniki.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska