Napadowe czerwienienie się pod wpływem stresu

Witam. Mój problem dotyczy napadowego czerwenienia się w sytuacjach stresowych lub pod wpływem emocji. Rumień występuje na szyi i dekoldzie. Czy istnieje możliwość aby się "tego" pozbyć?

Leczenie jest długotrwałe i polega na zmniejszeniu wrazliwości naczyń ( tzw. nadreaktywność). Wymaga regularnej kontroli lekarza prowadzącego, stosowania odpowiednich leków zewnętrznie i doustnie, ewentualnie skorzystania z dostępnych zabiegów.