Narośl w gardle a problemy z żołądkiem

Mam narośl w gardle. Byłam u lekarza który powiedział mi żebym najpierw wyleczyła żołądek. Podobno mój organizm wybudował jakiś wzgórek który chce chronić moje struny przed gazami żołądkowymi. To prawda, zawsze miałam problemy z żołądkiem ale czy to prawda.Cały czas zalega mi coś w gardle.Nieraz tracę głos, nie mogę pośpiewać i ciągłe chrząkanie i odksztuszanie. Żołądek wyleczyłam a chrząkanie pozostało.Czy to coś czego mam się obawiać? Jak to się leczy, czy to rośnie? Maże kiedyś być rakiem?

Koniecznie należy skonsultować się z laryngologiem. Optymalnie z osoba majaca doświadczenie w operowaniu pacjentow onkologicznych. Jakakolwiek narosl w gardle musi zostać dobadana.