Nawracające bóle i pieczenie w cewce moczowej

ciagle nawracjace okropne bole pieczenie nieraz swedzenie w cewce moczowej uczucie niedosikania cipronex doxycyklna azitrolek nolicin flucofast urofuragina clindamicin monural klabax zadnej poprawy wyniki moczu ok wymazy z cewki ok problem trwa ponad rok tyg w szpitalu zadnej poprawy:( mycoplasam chlamydia?problem z prostata?mam 25 lat i mega problemy z ukl mocozwym od ponad roku
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie każda bakteria daje się wyhodować na standardowych podłożach hodowlanych podczas posiewu. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do urologa.