Nerwica, lęki i inne objawy neurologiczne

Witam, mam ostatnio dziwne objawy neurologiczne coś jakby nerwica. Dziwne lęki, uczucie, że za chwile coś się stanie itd. dodatkowo od miesiąca czuje ból w okolicy nerek i nóg. Wyniki badań są poprawne (morfologia, OB, badanie moczu, USG jamy brzusznej nerek wątroby , profil nerkowy, cukier, elektrolity, EKG serca) dodatkowo czasami po zjedzeniu posiłku mam odruchy wymiotne i przyśpieszone tętno. Mam też lekkie szumy uszne. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Paweł

Jeśli wyniki badan nie wskazują na medyczne, fizjologiczne podłoże problemu, to warto skonsultować sprawę z psychologiem. Opisane przez pana problemy mogą wskazywać na nerwicę i być objawami psychosomatycznymi. W takim wypadku podjęcie psychoterapii pomoże. Pozdrawiam.