Niewielkie rozrzedzenie struktury kostnej okolicy guzka większego kości ramiennej

Witam!od kilku m-cy od czasu do czasu bolało mnie prawe ramie,Tydzien temu bardzo..i zrobiłam RTG.opis brzmi" niewielkie rozrzedzenie struktury kostnej okolicy guzka większego kości ramiennej".Ma m 63 lata,nie pracuję ciężko, czy to się jakoś leczy,i czy bez leczenia jakoś sie to uspokoi?z góry dziękuję za odpowiedż.

Samo rozrzedzenie jest często opisywane i nie ma znaczenia , bóle są spowodowane najcześciej zużyciem tkanek miękkich