Niski poziom żelaza i wysoki OB

dzień dobry mam pytanie mam bardzo słabe wyniki jezeli chodzi o żelazo i przy tym wysokie ob, czy przy złych wynikach moze miec to wpływ ze jest takie wysokie ob dziękuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, mogą to być powiązane kwestie jednakże, mogą także nie mieć ze sobą związku. Potrzebne jest zapewne leczenie obniżonego poziomu żelaza i kontrola wyników badań i stanu zdrowia. Pozdrawiam.