O czym mogą świadczyć takie wyniki moich badań hormonalnych?

Dzien dobry, proszę o interpretacje wyników Badania były zrobione 5 dc .*LH 13,99! (f.foliku. 2,4-12,6) *FSH 7,01(faza folik 3,5-12,5) *TSH 2,48 (0,27-4,20)*prokaktyna 35,970!(4,8-23,3)Badania zlecił mi lekarz ponieważ zmagam się z przetłuszczającymi i (okresowo) wypadającymi włosami i delikatnym trądzikiem(zazwyczaj przed miesiączką).Mam wydzielinę z piersi(kilka kropli).USG wykazało jedną małą torbiel, poza tym lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń. Proszę o odpowiedz o czm moga swiadczyć takie wyniki?

Dzień dobry, wyniki wskazują na hiperprolaktynemię, niedoczynność tarczycy oraz zwiększony stosunek LH do FSH, który sugerować może zespół policystycznych jajników. Proszę udać się do ginekologa celem dalszej diagnostyki i leczenia.