O czym może świadczyć zmiana skórna na nosie po ukąszeniu owada?

Dzień Dobry Proszę o pomoc w następującej sprawie. 3 tygodnie temu coś mnie ukąsiło w nos. Po konsultacji z lekarzem chirurgiem nie był to kleszcz.Lekarz wyczyśił mi ranę na nosie. Obecnie jeszcze mam krostę na prawej części nosA która boli i wolno się zmniejsza.Czy to jest prawidłowe.Smarowałam maścią oxykort.Proszę o poradę.CZy mam powtórnie zgłosić się do lekarza.pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Na chwilę obecną nie ma potrzeby zgłaszania się do lekarza, sugeruję dalej smarować zmianę zgodnie z zaleceniem. Pozdrawiam!