O czym świadczy biegunka i ucisk w okolicy żuchwy?

Moje problemy zaczęły się ok. 2tyg temu. Dostałam biegunkę, która trwała jeden dzień. Jednak do dziś czuję osłabienie, często brak apetytu a także jakby ucisk w gardle - w okolicy żuchwy. Mój puls spoczynkowy to ok 80, czasem więcej, wcześniej był w okolicy 60. Podstawowe badania krwi i moczu są w porządku, tsh = 2,66. Gorączka nie występuje. O czym mogą świadczyć te objawy? Jakaś ukryta infekcja, brak witamin, czy może jeszcze coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć