O czym świadczy ból przy dotykaniu biodra po operacji usunięcia wyrostka?

Rozpoznanie ropowicze zapalenie wyrostka robaczkowego. Od usunięcia wyrostka minęły 4 tygodnie. Nadal odczuwam ból przy dotyku idąc od kości biodrowej pionowo w górę do wcięcia w talii. Po operacji miałam siniaki w obrębie kości biodrowej. O czym to świadczy, czy to normalne po takim zabiegu? jakie badania mogę wykonać do jakiego lekarza się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli obawy są nadal wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić konieczność konsultacji chirurgicznej.