Czy to może być spowodowane zapaleniem wyrostka robaczkowego?

Witam mam stwierdzony zespół jelita drażliwego, przed wczoraj zaczął pobolewać mnie brzuch po prawej stronie pod brzuchem i w dół do pachwiny, poszłam na opiekę nocno świąteczna tam zbadał mi brzuch chirurg, zmierzył gorączkę okazało się że Miałam 37,6 stopni, dał skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego, dodam że od dzisiaj doszły bóle pleców i kręgosłupa i te bóle w dole brzucha Czy to możliwe że boli mnie prawy jajnik i te bóle i stan podgorączkowy jest od tego? Czy wyrostek może się zacząć dopiero objawiać? Pomocy bo się boję i wariuje

Konieczna wizyta w SOR. Trzeba wykonać conajmniej USG, morfologię i CRP + ocena przez chirurga. Oczywiście różnicowanie między zapaleniem wyrostka, zapaleniem prawych przydatków, kamicą moczowodową, pękniętą torbielą jajnika jest konieczna. Powodzenia.