O czym świadczy wynik biopsji gruboigłowej piersi?

Biopsja ruboigłowa piersi rozpoznanie: W badanych fragmentach nacieki z drobnych komórek mogących przemawiać za rakiem zrazikowym. Konieczne poszerzenie diagnostyki i potwierdzenie badaniem IHC. Prosze o poradę jak dalej leczyć? Czy to rak? Lekarz zalecił amputacja całej piersi. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik jest dosyć prawdopodobny wiec sadze ze proponowane leczenie może być optymalne w tym
Momencie , Ew proponuje udac się do innego onkologa aby ocenić