Obrzęk kończyny górnej po mastektomii

gdzie mam się udać po wystąpieniu obrzęków kończyny górnej;jestem po mastektomi ,którą przebyłam 20 lat temu a z obrzękiem mam do czyniena po raz pierwszy
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W pierwszej kolejności powinna się Pani udać do lekarza pierwszego kontaktu lub internisty.
Po badaniu klinicznym lekarz będzie w stanie stwierdzić jakie dodatkowe badania są potrzebne w celu diagnostyki oraz konsultacje lekarzy jakich specjalizacji.
Obrzęk kończyny górnej może, ale nie musi być związany z przebytą 20 lat temu mastektomią.