Obrzezanie i przedłużenie wędzidełka

Witam!!! Miałem obrzezanie wykonane 6 dni temu i przedłużenie wędzidełka. Moje pytanie brzmi: Dlaczego nie mogę ściągnąć skórki z żołędzi gdyż bardzo boli - a jeśli uda mi się zdjąć nie mam żadnych ropieni itp, wygląda jakby było wszystko w porządku tylko jest trochę opuchlizny i przez to ten ból. Z penisa wydobywa się specyficzny zapach mimo codziennej higieny. Czy mam się o co martwić czy to normalny bieg gojenia. Lekarz nie przepisał mi żadnych antybiotyków tylko codzienną higienę mydełkiem.

Proszę udać się do lekarza operującego celem kontroli stanu miejscowego. na odległość trudno coś poradzić.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg