Odruch wymiotny po zjedzeniu produktów z cukrem

WITAM JESTEM STUDENTKĄ II ROKU , POJAWIŁ SIĘ U MNIE PEWIEN PROBLEM Z ODŻYWIANIEM. PO ZJEDZENIU PRODUKTÓW ZAWIERAJĄCYCH CUKIER , ODCZUWAM DOLEGLIWOŚCI ŻOŁĄDKOWE, NP UPORCZYWY ODRUCH WYMIOTNY. PO OKOŁÓ 15 MINUTACH PO WYPICIU NIEGAZOWANEJ WODY MINERALNEJ DOLEGLIWOŚCI MIJAJĄ. OBECNIE ODRZEUCIŁAM KAWĘ, POJĘ ZIELONA HERBATĘ , STARAM SIĘ JEŚĆ GOTOWANE ZUPY , PO NICH NIE MAM OPISANYCH WYŻEJ DOLEGLIWOŚCI. NATOMIAST NIE MOGĘ JEŚĆ ŚWIEŻYCH WARZYW CZY OWOCÓW, ODCZUWAM DYSKOMFORT ŻOŁĄDKOWY. JOANNA

Witam. Może mieć to związek z nieprawidłową florą bakteryjną. Na początek zalecam spróbowanie włączenia do diety regularnego spożywania jogurtów probiotycznych - 2 razy dziennie i ocenę wpływu na istniejące objawy.