Odżywki białkowe po operacji Sleeve

Witam, Jestem pół roku po operacji sleeve. Od dwóch tygodni chodzę na siłownię a wczoraj dostałam dietę. Co mnie niepokoi ... według diety muszę pić ocet jabłkowy, który mi zaszkodził oraz odżywki białkowe, po których okropnie boli nie brzuch. Moje pytanie: Czy po tym zabiegu mogę w ogóle spożywać tego typu rzeczy czy dla bezpieczeństwa lepiej zrezygnować?

Nie ma odgórnego zalecenia, według którego po tego typu operacji należy zrezygnować z wymienionych produktów. Pytanie, jaki był powód zalecenia tych produktów. Jeśli jest to w jakiś sposób uzasadnione, czego z Pani pytania niestety nie da się wywnioskować, to można je stosować. Inna sprawa, że w Pani przypadku wywołują określone dolegliwości. Bardzo dobrze, że obserwuje Pani swój organizm. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, należy odstawić te produkty i za jakiś czas spróbować do nich wrócić. Może być już lepiej, a jeśli nie - na stałe wyeliminować je z diety.