Pęknięcie naczynka widoczne na usg
Witam mam takie pytanie Mam na Imię Paulina mam 23 lata jestem po ciązy syn ma 13miesięcy skonczone wczoraj byłam u lekarza ginekologa i dał mi skierowanie na badania mocz morfologia ob ths crp progesteror cu125 i odrazu wczoraj lekarz powiedział żebym została na usg i tam na usg wyszło że pękło jakies naczynko co to może byc? ja waże 38 kg więc przed porodem ważyłam około 50 a po ciąży coś sie stło nie wiem co i waże 38 od czego to może być i co to za badania?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu trudno określić jaki był wynik badania USG. Zlecone badania krwi są podstawowym panele badań.Proszę wykonać zalecone badania oraz udać się z wynikami na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.