Plamienia przed i po miesiączkach od kilku miesięcy

Witam Mam 44 lat. Plamienia przed i po miesiączkach od kilku miesięcy.Testy ciążowe negatywne. Zlecone przez ginekologa wykonanie badań hormonalnych w 3 dniu cyklu. Po otrzymaniu skierowania na badania zatrzymanie się miesiączki i plamień. Trwa 2 miesiące, podejrzewam menopauzę. I pytanie: Czy wykonanie badań poziomu estradiolu fsh lh tsh prolaktyny progesteronu będzie wiarygodne i miarodajne jeśli nie wiem w której fazie cyklu jestem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.