Płaskie brodawki u 19-latka

Witam, jestem mężczyzną, mam 19 lat i pewien problem. Mam płaskie brodawki sutkowe, kiedy powinny być lekko wypukłe (normalne). Co mam robić? W dzieciństwie tworzyły mi się strupki na brodawkach, ale się rozpadały. Proszę o pomoc

Witam. Wygląd brodawek sutkowych jest sprawą indywidualną. Jeśli nie ma Pan problemów sugerujących hormonalną przyczynę ich wyglądu (zaburzenia wzwodu, libido) nie ma powodów do niepokoju.