Podejrzenie lipomastii przy problemach z guzkami

Witam . Mam problem podejrzewam ze to lipomastia ponieważ nie wyczuwam i sobie żadnych guzków . Problem jest z sutkami są one większe i tak jakby "leniwe" lecz przy zimnej wodzie lub wietrze naprezaja się i jest Ok tak jak powinno . Chce iść na wizytę do lekarza przed tym chciałbym uzyskać odpowiedzi na moje pytania . zdaje mi się iż to nadmierny tłuszcz w klatce piersiowej lecz jestem osoba aktywna trenująca sportu walki jak i siłowe Ok 4 lat . W tym roku w lato zredukowalem poziom tłuszcz

Niezbyt zrozumiały jest postawiony przez Pana problem. Jeśli wyczuwa się coś niepokojącego w piersiach. Także u mężczyzn wykonuje się USG.