Podejrzenie niedoczynności tarczycy a opuchnięta szyja

witam mam podejrzenie niedoczynności tarczycy ponieważ robiłem sobie TSH,FT3,FT4 i były troszkę większe wyniki ale na drugi dzień się zmiejszyły a na dzień dzisiejszy przyjżałem się na szyję to troszkę spuchła jak wezmę do góry głowę. a jeszcze jedno że leczę się na zapalenie wątroby typu C i biorę leki i zastrzyki i zaczełem po lekach kaszleć i mnie w gardło się robiło sucho i tak jak by coś w nim bylo czasem cięzko powietrze mi się nabralo. jak dziś rzuciłem lek to poprawiło mi się nie kaszle.

Witam Pana,

Proszę wybrać się do lekarza. Wymaga Pan dokładnego badania. Niewykluczone, że ma Pan uczulenie na któryś z leków - stąd kaszel i trudności z oddychaniem. Tarczyca również wymaga zbadania, warto dodatkowo wykonać usg.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz