Podwyższony poziom eozynofilii i niskie OB

Podwyższony poziom eozynofilii oraz niskie OB. EOS%- 9.6, OB- 2mm/h. O czym mogą świadczyć wyniki poza np. obecnością pasożytów, czy wówczas OB nie powinno być podwyższone? Dodam, że od jakiegoś czasu nie czuje się dobrze, mam obnizoną temperaturę w granicach 58,6-36,1, a także odczuwam silne mrowienie stóp. Lekarz pierwszego kontaktu po wstepnych oględzinach raczej nie skłaniał się w kierunku żylaków. Morfologia, sód, potas, glukoza, mocznik, badanie ogólne moczu praidłowe.Dziękuję za odpowiedź

Witam. Podwyższony odsetek procentowy eozynofilii przy prawidłowych wartościach bezwzględnych tych krwinek nie powinien Pani niepokoić. Tym bardziej obniżone OB. Czy było oznaczane TSH?