Poranne, białe wymioty u dziecka

Corka miesiac temu zaczela sie bardzo zle czuc o poranku.Czasem budzi sie biegnie do lazienki i wymiotuje bialymi lub zoltymi wymiotami,nigdy jedzeniem. czasem budzi sie z nudnosciami.Wymioty czesta polaczone sa z biegunka.Bol glowy rowniez wystepuje.Po paru godzinach 2,3,4 czasem pol dnia symptomy mijaja.Nie traci na wadze.Badania krwi ma w normie.Badania moczu miesiac temu wykazaly czerwone krwinki ,bialko.Podano jej antybiotyk i mocz ma w normie . zapisano zyntec.zrobiono nawet tomografie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki stan jest wskazaniem do dalszego poszukiwania przyczyny. Warto zgłosić się z córką na oddział gastroenterologiczny szpitala dziecięcego. Nie można bagatelizować tych objawów.